a

اینستاگرام

لینکداین

تمامی حقوق این سایت متعلق به جامعه مهندسی پزشکی شیراز است

14:00 - 8:30

ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه

07132301542

شماره تماس

اینستاگرام

لینکداین

جستجو
فهرست
 

حامیان همایش

مدرسه تابستانه > حامیان همایش
a

حامیان همایش

نظر به حمایت همه ساله ارگان ها و سازمان ها، دانشگاه ها و شرکت های تاثیرگذار از این برنامه وبا عنایت به هزینه های این رویداد ملی که طبق ارزیابی های مدیریت شده حدود یکصد وشصت میلیون تومان می باشد، فذا با افتخار از شما نیز به عنوان حامی و اسپانسر این برنامه دعوت می شود تا با حضور فعال و هر گونه همکاری مادی و معنوی ، باعث هرچه پربارتر شدن این رویداد ملی شوید.خمچنین جهت ایجاد ارتباط و عملیاتی نمودن حمایت ها و همکاری ها ،جناب آقای مهندس میربهشتی به عناون دبیر این رویداد ملی و نماینده رسمی دانشگاه با شماره تماس ۰۹۱۷۱۰۵۸۱۵۷ خدمت شما معرفی می گردد.

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

برخی از مشتریان ما

الکترونیک و رباتیک پزشکی

شاخهٔ وسیعی از مهندسی که زیرشاخه‌های بسیاری را در بر می‌گیرد ویکی از شاخه‌های آن از دانش علمی رفتار و اثر الکترون‌ها استفاده نموده و به توسعه قطعات، دستگاه‌ها، سیستم‌ها، یا تجهیزاتی می‌پردازد که انرژی الکتریکی یکی از فاکتورهای آنهاست.

ارتباط با ما

فیزیک پزشکی و پرتو پزشکی

شاخه‌ای از پزشکی که در آن تشعشع خواص هسته‌ای نوکلیدهای رادیواکتیو و نوکلیدهای پایدار، برای تشخیص و درمان امراض با پرتودهی مستقیم مریض با یک چشمه تشتعشع خارجی و یا با تزریق داروهای نشاندار با رادیواکتیویته به مریض به کار می رود.

ارتباط با ما

ابزار دقیق پزشکی

درس بیواینسترومنت برای دانشجویان کارشناسی ارشد بیومکانیک ارائه می‌گردد و با ارائه مفاهیم کلی مکاترونیک و اندازه‌گیری، سیستم‌های اندازه‌گیری بیومدیکال را مورد بررسی قرار می‌دهیم و به دنبال ایجاد ارتباط منطقی بین علوم مهندسی و دانش پزشکی می‌باشد.

ارتباط با ما

علوم اعصاب و توانبخشی

دانش عصب شناسی یا نوروساینس یکی از زیر شاخه‌های پزشکی و زیست‌شناسی و دانش مطالعهٔ سامانه عصبی می‌باشد. و توانبخشی مجموعه اي از اقدامات هدفمند که در آن به فرد کمک می‌شود تا توانایی از دست رفته خود پس از یک واقعه ، بیماری یا آسیب را که منجر به محدودیت عملکردی وی شده است مجدداً به دست آورد.

ارتباط با ما

پردازش تصویر و سیگنال

پردازش تصاویر دارای دو شاخه عمدهی بهبود تصاویر و بینایی ماشین است. پردازش سیگنال دیجیتال (DSP) با نمایش سیگنال به وسیله توالی اعداد یا نشانه‌های پردازش چنین سیگنالی در ارتباط است. پردازش سیگنال دیجیتال (گسسته) و پردازش سیگنال پیوسته، زیرمجموعه‌هایی از پردازش سیگنال هستند.

ارتباط با ما

بیومکانیک و بیومکاترونیک

``بیومکانیک مطالعه ساختار و عملکرد سیستم‌های بیولوژیکی با استفاده از روش‌های مکانیک است ``.و مکاترونیک نگاه جدید برای پاسخ دادن به نیازهای روزافزون صنعت و تکنولوژی ارائه شده تا ارتباط داخلی یین رشته های خودکار و اتوماتیک کردن دستگاه ها مثل مهندسی کامپیوتر و برق رو به صورت پیشرفته کنترل کند.

ارتباط با ما